کاشت مو به روش BHT یا کاشت مو از بدن چیست – کلینیک ره یا

استفاده از زیورآلات نامناسب، باعث آلرژی و عفونت می شود. دستگاه با توجه به مشخصات برنامه ریزی شده توسط پزشک، مکان یابی و استخراج واحدهای فولیکول را انجام می دهد. پزشکان معتقدند علت این امر سوزش عصبی در مکان جراحی است. از اینرو توصیه می شود تا این گوشواره ها را با یک گوشواره ی طلا یا میخی که حساسیت ایجاد نمیکند عوض کنید. پیرسینگ طلا با بدن اغلب افراد سازگاری داشته و مانند مدلهای دیگری که دارای نیکل هستند، حساسیت ایجاد نمیکند. مطمین شوید که تمام پوسته ها و کبره هایی که در اطراف زیورآلات بینی جمع شده اند را جدا کرده اید.

از اینرو باید مطمین شوید که متخصص پیرسینگ شما، تمامی وسایل خود را با استفاده از الکل استریل کرده است. با توجه به موارد فوق، توصیه میکنیم قبل از کاشت مو به یک متخصص پوست و مو مراجعه کرده و علت ریزش مو را مشخص کنید. اگر مجبور هستید تا از چنین محیط هایی استفاده کنید، باید پیرسینگ بینی را با یک باند ضد آب به طور کامل بپوشانید. پس از سوراخ کردن گوش، هر روز آن را با آب نمک شست و شو دهید. بدین منظور، دست های خود را با استفاده از صابون آنتی باکتریال و آب تمیز، حداقل به مدت بیست ثانیه شست و شو دهید.

یک تکه پنبه را در آب نمک ولرم بخیسانید و آن را به مدت چند دقیقه روی سوراخ لاله ی گوش خود نگاه دارید تا پوسته ی تشکیل شده از گوشتان جدا شود. در مجموع در این نوع پیرسینگ میتوانید از گوشوارههای حلقهای، آویزهای ظریف، گوشواره بخیهای، لاله گوشی یا نگین زینتی استفاده کنید. درآوردن حلقه یا گوشواره ی میخی بینی باعث ایجاد سوزش، درد و تورم می شود. آیا در صورت پشیمانی می توانم پرسینگ بینی را خارج کنم؟ استفاده از تیغههای یاقوتی ضد باکتری که احتمال انتقال عفونت را به میزان قابل توجهی کاهش میدهد. مراقبت مناسب از گوشهای سوراخ شده و تمیز نگاه داشتن آنها درمان را سرعت میبخشد، درد را کاهش میدهد و از عفونت جلوگیری میکند.

در کلیهی روشهای رایج کاشت موی رایج، میتوان مراقبتهای مشابهی را از نظر کاهش سطح عوارض و التیام زخمها معرفی کرد. در برخی روشهای کاشت ممکن است شب بعد از جراحی یا تا چند روز بعد از آن خونریزی داشته باشید. در جوامع غربی، ابتدای امر که این مد روی کار آمده بود، از نظر اجتماعی مورد قبول واقع نبود. این کار از بسته شدن سوراخ در اطراف گوشواره جلوگیری می کند.

به علاوه می توانید محلول آب و نمک استریل را از داروخانه ها تهیه کنید. اگر نمک بدون ید در دسترس نیست، می توانید کمی صابون آنتی باکتریال را در آب حل کنید. حلقه های نامناسب بینی، روند خوب شدن پیرسینگ بینی را طولانی می کنند. لوازم آرایشی هم می توانند باعث ایجاد آلرژی و خارش شوند و روند خوب شدن زخم را به تعویق بیندازند. با مواد آرایشی و کرم­های ضد آفتاب روی پیرسینگ را نپوشانید. از تماس دست یا سایر اجسام آلوده نظیر فرچه و لوازم آرایشی به پیرسینگ جلوگیری کنید.

پیرسینگ بینی چسبی بدون ایجاد سوراخ : برای پیرسینگ های چسبی می توان از نگین و انواع حلقه ها استفاده کرد. همچنین سوراخ کردن بدن با استفاده از فلزات دیگر، باعث حساسیت شدید به پارا-فنیلین دی آمین (PPD) می شود. طبق بیانیه موسسه نِمورز،این فلزات باعث حساسیت در محل زخم می شوند و ممکن است روند بهبود زخم را کند کنند. شما در هر جای ایران که باشید می توانید با ارسال تصویر از سر خود برای کیلینک آنیل، مشاوره غیرحضوری بگیرید و هزینه کاشت مو را استعلام نمایید. شرط جلوگیری یا درمان عفونت آن است که گوشواره به گوشتان باشد.

این روزها مد شده كه برخی خانمها، به جای یك گوشواره، چند گوشواره می اندازند و طبیعتا چند سوراخ در گوش آنها ایجاد می كنند. پیش از تماس با گوش و گوشواره، دستان خود را با آب ولرم و صابون بشویید. محلول آب نمک، میکرو ارگانیسم هایی را که باعث عفونت شده اند از بین می برد. عفونت: از شایع ترین عوارض پس از پیرسینگ، می توان به عفونت اشاره کرد که به صورت ترشحات زرد و یا سبز رنگ به همراه بوی بد و درد در ناحیه مذکور می باشد.

اما اگر ترشح به طور معمول رنگی (رنگ سبز) است و یا بوی بدی دارد، ممکن است به عفونت مبتلا شده باشید. اما اگر پیرسینگ بینی تان دچار عفونت شده است، باید آن را به شیوه ی صحیح تمیز کرده و عفونت را کنترل کنید. زنان قبیله آپاتانی بسیار زیبا بوده به همین دلیل مردان قبایل دیگر به آنها حمله کرده و آنها را همراه خود می بردند، به همین دلیل خانم های قبیله آپاتانی برای محفوظ ماندن از تجاوز مردان اقدام به زشت نمودن صورت خود کرده و درون بینی هایشان مهره های زشتی قرار داده و صورت هایشان را خالکوبی می کردند.

محیط های آبی عمومی می توانند ناقل باکتری ها، قارچ ها یا میکرو ارگانیسم های متفاوتی باشند. حوله ممکن است ناقل باکتری باشد. این محل ها، ناقل باکتری هستند و باعث بدتر شدن عفونت می شوند. البته احساس خارش می تواند به دلیل آلژری یا حساسیت به زیورآلات بینی اتفاق بیفتد. به دلیل تزریق شدن داروهای آرامبخش و مسکن نیاز است تا در روز عمل کسی را با خود بیاورید تا هنگام ترخیص شما را تا منزل همراهی نماید. وجود این علامت تا چند روز پس از عمل طبیعی ست. تمیز نگه داشتن بینی که تازه سوراخ شده بسیار ضروری ست.

این نگین بسیار نازک بوده و برای برداشتن آن نیاز به جراحی مجدد است.علاوه بر تمام عوارض پیرسینگ که در این جا فقط به بخشی از آن ها اشاره شد، احتمال باقی ماندن جای زخم ها هم وجود دارد. این امید وجود دارد که در آینده با شناسایی ژن های مسول طاسی قبل ازسن بلوغ و حذف یا اصلاح آنها با ژن درمانی مشکل طاسی به طور کامل برطرف شود .در این صورت اصلا نیازی به کاشت مو نخواهد بود که البته سالها تا کامل شدن تحقیقات و بررسی نتایج زمان باقی مانده است.

بهتر است که پیش از انتخاب روش عمل کاشت، آزمایشهای لازم از جمله آزمایش خون و بررسی اختلالات هورمونی در بیمار انجام شود تا بهترین نتیجه و کمترین میزان عوارض بهدست بیاید. این خمیدگی میزان متفاوت دارند. این عادت اغلب بطور موقت اما گاهی هم برای همیشه ادامه دارد. اما اگر این حالت به طور مداوم ادامه یابد، باید به عفونت مشکوک شوید. این مواد ممکن است باعث ایجاد حساسیت و برآمدگی شوند.

به علاوه، پرزهای حوله ممکن است به زیورآلات بینی گیر کنند و باعث خونریزی و سوزش شوند. از اینرو برای تمیز کردن بینی از حوله استفاده نکنید. از جمله بخشهای اندام جنسی زنانه که قابل پیرسینگ باشند میشود به تپه ونوس، کلیتوریس، غلفه، لبههای داخلی و خارجی و دهلیز واژن اشاره کرد. قبل از جدا کردن پوسته ها و بقایایی که در محل زخم ایجاد شده اند، آن ها را به خوبی خیس کنید. برای آنکه پیرسینگ بینی شما دچار عفونت نشود، باید به دقت از راهنمایی های متخصص پیرسینگ خود پیروی کنید. مراقب همچین پیشنهادات و قیمت هایی باشید و برای هزینه کمتر سلامتی خود را به خطر نیندازید.

بنابراین توصیه می کنم اگر کسی علیرغم همه هشدارها باز هم علاقمند به پیرسینگ است، حتما به مراکز مطمئن و بهداشتی مراجعه کند تا کمتر سلامتی خود را به قیمت زیبایی به خطر بیندازد. در غیر اینصورت، سوراخ بینی شما دچار خونریزی می شود. در این روش تا 14000 تاری موی واقعی را می توان کاشت کرد و بدون جراحی، بدون درد، بدون خونریزی و دوران نقاهت می باشد از مزایای این روش انجام کاشت مو با دستگاه اتوماتیک می باشد و حتی رکورد کاشت 60 تار مو در یک سانتی متر بنام این روش ثبت شده است. ناحیه ی مورد نظر به شدت حساس شده و دچار خارش و سوزش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید