کاشت موی طبیعی سر برای رفع کم پشتی جلوی سر مردان و زنان

شایعترین علت ریزش موهای سر در بانوان ارثی میباشد و یا به دلیل یک مشکل ژنیتیکی است، از جمله موارد دیگر زنانی میباشند که به علت زخم، تصادف و سوختگی در اثر مواد شیمیایی موهای خود را از دست دادهاند. در دههی اخیر این نوع پیرسینگ محبوبیت زیادی پیدا کرده است و بسیاری از سلبریتیها و ستارههای سینما و خوانندههای پاپ علاقهی وافری به این نوع پیرسینگ نشان دادهاند. پیرسینگی که در ردهی دوم محبوبیت بعد از پرهی بینی قرار میگیرد، پیرسینگ سپتوم است.

توجه کنید که جنس میلهای که در داخل دیوارهی سپتوم قرار میگیرد باید طلا، تیتانیوم و یا نقره باشد. در این روش، در دیوارهی غضروف بینی شما سوراخ یا برشی ایجاد میشود و این حفره تا همیشه باقی میماند. خیر سوراخ کردن بینی هیچ تاثیری بر جراحی بینی ندارد و مانع آن نیست. آیا پیرسینگ بینی بر جراحی بینی تاثیری دارد؟ آیا کاشت مو درد دارد ؟ چه مدت است که در این کار اشتغال دارد و آیا از تجربه لازم در این زمینه برخوردار است؟ رعایت دستورالعمل های گفته شده توسط پزشک قبل از کاشت مو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، چرا که تاثیر مستقیم می گذارد بر موفق آمیز بودن نتایج جراحی.

همچنین در صورتی که اپراتور شرایط استریل را رعایت نکند، یا اگر در جایی غیربهداشتی پیرسنگ را انجام دهید، ممکن است به بیماریهایی همچون HIV، هپاتیت بی و سی دچار شوید. عدم رعایت این موارد می تواند منجر به بیماری پری کندریت گوش شود. هر چند FUE جای زخم کمتری به نسبت FUT به جای میگذارد. هر گونه زیورآلاتی که برای بینی استفاده شود، نسبت به سایر اعضای صورت سریعتر دیده میشود. بعد از سوراخ کردن گوش هر روز آن را با اب نمک شستشو دهید روزانه، حداقل دو الی سه بار گوشواره را بچرخانید تا سوراخ ها باز بمانند.

این کار را میتوانید با آغشته کردن یک گوشپاککن به محلول آب نمک و استفاده از آن برای تمیز کردن پشت میخ یا حلقه درون سوراخ بینی انجام دهید. در واقع میله یا حلقه از یک پره عبور میکند، به سپتوم میرسد و آن را هم رد میکند و سپس وارد پرهی دوم میشود. با سوراخ کردن بینی و قراردادن یک زیور زیبای ظریف در آن، به زیبایی و خاص بوده چهره افزوده میشود.

با زیور آویخته شده در محل سوراخ بازی نکنید.این کار باعث آسیب به بافت شده و اسکار، گوشت اضافه و زخم به جای بگذارد. زیرا تفنگهای شلیک کنندهی سوزن معمولاً باعث آسیب رسیدن به بافت میشوند اما روش سنتی دقیق و بدون آسیب جدی است. بهتر است این روش را زمانی انتخاب کنید که از داشتن پیرسینگ بینی مطمئن شده باشید. حتی از پیرسینگ بینی در انجیل هم نام برده شده است؛ بنابراین حتی اگر تمایلی به سوراخ کردن بینی خود ندارید، بد نیست راجع به آن بدانید.

توجه داشته باشید که اگر شک دارید بینی خود را سوراخ کنید یا نکنید، استفاده از روش موقت از بهترین راهکارهای عادت کردن به آن است. از آنجا که این امر برای بسیاری از مردم سخت است، این روش “پیوند سلول های بنیادی مو” نامیده می شود. این فرآیند عموما “برش کند” نامیده می شود. به همین خاطر سپری کردن دوران ریکاوری در این فرآیند نیز سادهتر و کوتاهتر خواهد بود. کاشت مو محدودیت سنی خاصی نداشته و در سن بالا و با موهای سفید نیز قابل انجام است. در واقع در کاشت ابرو از همان تکنیکهای کاشت مو استفاده میشود و بعد از کاشت مو در ابرو، تارهای موی کاشته شده تا پایان عمر به رشد خود ادامه خواهند داد و مانند ابروهای طبیعی نیاز به کوتاه کردن و مرتب کردن دارند.

عدم امکان استفاده برای افرادی که بانک موی ضعیف و ناحیه ریزش گستردهای دارند. نخستین گام مهم در کاشت موی طبیعی ، یافتن یک جراح باتجربه است تا در قبال صرف وقت و هزینه جراحی بتوانید ظاهر مد نظر خود را بدست آورید. نوع زیوری که برای دورهی بهبودی استفاده میکنید بسیار مهم است. ۲. اگر از صابون برای تمیز کردن محل پیرسینگ استفاده میکنید حتما مطمئن شوید که به درستی آن را آب کشیدهاید و اثری از صابون روی آن باقی نمانده است. این پیرسینگ یک پیرسینگ ترکیبی است. جواب اين است که اولاً احتمال پس زده شدن پيوند درمورد سايراعضا بدن هم وجود داشته و بالا است و ثانياً بيمار برای جلوگيری ازدفع عضو پيوند زده شده بايستی تا آخر عمرداروهای ضدسيستم ايمنی مصرف کند.

برای این محل بهتر است از میلههای خمیده استفاده کرد تا احتمال بیرون فرستاده شدن آنها توسط بدن کاهش یابد. اگر میخواهید بینی شما به حالت قبل باقی بماند، میتوانید از این روش استفاده کنید. به خصوص روش FIT که به مطمئنترین تکنیک تبدیل شده است. به همین دلیل، بسیاری از افراد، روش کاشت مو FIT را به نسبت روش FUT کم تهاجمی تر می دانند. در روش برش جانبی برش ها به شکل حرف T میباشد اما در روش ساژیتال برش هایی موازی با محل فعلی موها زده میشود .

این فرایند میتواند توسط تفنگ پیرسینگ و یا توسط سوزن و به روش سنتی انجام شود. بهتر است تا ۶ هفته پس از پیرسینگ از شنا کردن دوری کنید. بنابراین توصیه میشود که به مدت 2 هفته پس از انجام عمل جراحی، میزان مصرف سیگار خود را نصف کرده و یا بهتر اینکه آن را به طور کامل کنار بگذارید. برای اینکه نمای جلوی سر بعد از کاشت مو غیرطبیعی نشود وچهره فرد اخم آلود به نظر نرسد لازم است خط موی جلوی سر از میزان مشخصی پایین تر آورده نشود.لازم است بیماران در این مورد از تجربه پزشک استفاده کنند وهمفکری کنند و بی دلیل اصرار به پایین آوردن زیاده از حد خط رویش مو نداشته باشند البته در اخر نظر شخص کاندید اعمال خواهد شد با صلاح دید پزشک.

در برخی از متدهای کاشت طبیعی مو، تراشیدن همه موهای سر الزامی نیست اما به طور معمول تراشیدن موها به پزشک کمک خواهد کرد که کار راحتتری برای برداشت فولیکولها داشته باشد. در برخی از افرادی که بیماریهای قلبی دارند، ممکن است عفونتهای باکتریایی به عروق قلب آسیب برسانند. به توضیحات اپراتور توجه کامل نشان دهید و مراقبتهای بعدی را با دقت انجام دهید. زیرا آن شخص بهتر میداند که کدام مراقبتهای پس از عمل کاشت طبیعی مو برای شما بهتر خواهد بود.

پس از گذشت چند سال موهای قسمت های عقب منطقه کاشته شده دچار ريزش موی مردانه شده و نياز به کاشت مو پيدا می کنند ولی متأسفانه مويی در پشت سر نمانده تا اين کار را انجام دهيم. دو روز اول پس از عمل به جای گرفتن سر زیر دوش بهتر است موهای خود را با دستهای خود بشویید. البته بهتر است بدانید که غضروف سپتوم معمولاً دردناک است، اما در زیبایی آن نمیتوان هیچ مخالفتی به عمل آورد. 2- خون ریزی. این خونریزی به ندرت مشاهده میشود و دلیل عمده آن عدم مهارت و مرتکب شدن اشتباه توسط جراح است.

دیدگاهتان را بنویسید