ژل و اسپری مو را در خانه تان درست کنید

خرید پودر ژلاتین ۵۰۰ گرمی به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی لوازم قنادی ایران کوک امکان پذیر می باشد. این طور به نظر می رسد که یک قاشق غذاخوری پودر ژلاتین معادل چهار ورق ژلاتین است اما این میزان در کشورهای مختلف تولیدکننده ممکن است متفاوت باشد. این یک مواد عالی برای شستشوی بدن، به خصوص هنگام بیدار شدن از خواب در هنگام صبح است. در جهان سمی امروز، اغلب بدن می تواند برای عقب نیفتادن از ملزومات سم زدایی بدن، به اندازه کافی گلیسین تولید کند (سم می تواند از مواد شیمیایی، مواد افزودنی غذا، الکل، مواد مخدر تفریحی مواد مخدر RX، قرص BCC، و غیره باشد، و کبد برای مقابله با آن نیاز به مواد مغذی و پیدا کردن راهی برای خارج کرد آن از بدن دارد). باشد و کبد برای مقابله با آن نیاز به مواد مغذی و پیدا کردن راهی برای خارج کرد آن از بدن دارد.

۱: ژلاتین سرشار است از گلیسین، اسید آمینه ای که برای پشتیبانی از خنثی سازی سموم در کبد لازم است. ژلاتین در صورت خشک بودن ترد و شکننده است و اگر مرطوب شود، حالت چسبناک و صمغمانند پیدا میکند. نصف گوجه فرنگی را با دو قاشق غذا خوری ماست ترکیب کنید و سپس با استفاده از انگشتان خود به آرامی و به صورت دورانی روی پوستتان ماساژ دهید.بعد از 30 دقیقه با آب گرم شستشو دهید و بعد ، با تمیز کننده و پد خشک کنید. 1- ژلاتین را درون آب گرم حل کنید. و آب را روی آنها بریزید و مواد را هم بزنید . ژلاتین نوع B به روش قلیایی عمل آوری می شود و مواد اولیه آن استخوان و پوست است. اگر به بسته بندی پاستیل ها – حتی انواع ارگانیک آن ها – نگاهی بیندازید با موادی از قبیل سیروپ ذرت یا برنج قهوه ای و شکر روبرو می شوید ولی یکی دیگر از مواد تشکیل دهنده آن ها مسلما ژلاتین خواهد بود که به نظرتان کاملا بی ضرر است ولی منبع ساخت آن ممکن است کاملا برایتان تعجب آور باشد. البته باید بدانید که شاید نتوان این محصول را یک ژل لوبریکانت به حساب آورد زیرا کارکرد اصلی این محصول، بی حس کنندگی و تاخیری بودن آن است.

شما به راحتی میتوانید ژلاتین را در منزل تهیه کنید (به شکل آب قلم)، به این شکل که تکههای مرغ، استخوانها، بالها، پاها و سایر قسمتها را همراه با آب و ۲ تا ۴ قاشق غذاخوری سرکه در یک قابلمه بریزید و اجازه بدهید تا با حرارت کم به مدت ۱۲ تا ۴۸ ساعت بپزد. چه کسی فکر می کرد که یک دستور تهیه ساده خمیر اسلایم واقعا به این راحتی باشد! ژلاتین از استخوان و پوست های حیوانی به دست می آید و یک ماده کلاژن ساز و جوان کننده برای پوست به شمار می رود. ۵: اگر ژلاتین با فراورده های لبنی مصرف شود، می تواند برای آن دسته از افرادی که مشکل عدم تحمل لاکتوز دارند، فرآیند ی هضم را بهبود بخشد. گلایسین موجود در ژلاتین می تواند با افزایش اسید هیروکلوریک در معده به هضم و جذب مواد مغذی مورد نیاز کمک کند. ۵. در صورتی که ژلاتین با فرآوردههای لبنی مصرف شود، میتواند برای آن دسته از افرادی که مشکل عدم تحمل لاکتوز دارند، فرآیندی هضم را بهبود بخشد. ورقههای ژلاتین بیش از حد در آب نماند چون در آب حل میشود.

به یاد داشته باشید که خیلی هیجان زده نشوید و بیش از اندازه ژلاتین مصرف نکنید، زیرا این ماده بسیار قوی است. یکی دیگر از مشکلات گیاه آلوئه ورا پوسیدگی ریشه است که ناشی از آبیاری بیش از اندازه گیاه است و ممکن است گیاه را از بین ببرد. این گیاه دارای خواص سم زدایی است و می تواند سموم را از جریان خون پاک کند. ایموشن برندی ایرانی است که محصولات توانبخشی جنسی تولید می کند. این ماهیچه ها به مرور زمان ضعیف می شوند که باعث می شوند فرد احساس شل شدن و گشادی واژن دارد. به دلیل مصرف گوشت ماهیچه و عدم مصرف باقی قسمتهای حیوان، این اسید آمینههای خاص در برنامه غذایی بسیاری از آدمها وجود ندارند. پیشرفت های تولید، کپسول های گیاهی را بیشتر شبیه همتایان ژلاتین خود می دانند، و بسیاری از محققان همچنان به جستجوی جایگزین های مصنوعی تر رقابت می پردازند. شما هم می تونی بخری و با خودت ببری و قبل از اپیلاسیون به اون موضع اسپری کنی ولی بهت اطمینان نمی دم که صد در صد روی درد تاثیری داشته باشه! امروزه ژلاتین به عنوان عامل ژلهای کننده در خوراکیها و دسرهایی مثل انواع دسرهای ژلهای، ترایفلها، پفنبات یا مارشملو، غذاهای سرد، آبنباتهای ژلهای، پاستیلها و…

دیدگاهتان را بنویسید