ژل ابرو چیست و چگونه از ژل لیفت ابرو استفاده کنیم؟

ماسک موی ژلاتین می تواند به ترمیم و درخشش طبیعی موهای خشک ، یا آسیب دیده کمک کند.این پروتئین رطوبت را به ساقه مو برگردانده و برای تقویت و بهبود بافت موهای شما لازم است. شما به جای دیدن و یا حس کردن حجم زیادی از فیلر، می بایست زیبایی طبیعی را بر روی لب های خود مشاهده کنید. پیشنهاد ما این است که سعی کنید واتر اسلایم های مورد علاقه تان را در خانه بسازید تا هم در هزینه ها صرفه جویی کنید و هم از مواد طبیعی استفاده کنید. آیا ژل واتر اسلایم را میتوان در خانه ساخت؟ جالب است بدانید شما می توانید از اسلایم برای تمیز نمودن منافذ اسپیکر و بلند گو ها ، بین دکمه های کنترل و کیبورد کامپیوتر ، اطراف کلید و پریز ها ، تلفن همراه و… این خمیر ژله ای برای کودکان هم بی ضرر است. ژلاتین حاوی مقداری زیادی کلاژن است.

همان طور که می دانید در ساختار پوست، مو و ناخن از کلاژن استفاده شده است و این ماده باعث استحکام و سفتی آن ها می شود. به جز آمینو اسیدها، برای تولید کلاژن بدن به ویتامین سی نیز نیاز دارد. شواهدی وجود دارد که نشان می دهد رویال ژلی ممکن است برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 فوایدی داشته باشد. اما بسیاری از افراد به دلیل مشغله زیاد قادر به ساخت ماسک در خانه نیستند. جدا از خاصیت های تفریحی و سرگرمی خمیر اسلایم، می خواهیم کابرد دیگری از آن را به شما معرفی کنیم که قطعا محبوبیتش را پیشتان دوچندان می کند: خانه داری با خمیر اسلایم! برای ساخت این خمیر جادویی خانه داری به چهار ماده نیاز دارید: آب، چسب، پودر بوراکس و رنگ دهنده خوراکی. خانواده هایی که برای کودک خود این محصولات را خریداری می کنند، باید بدانند که این اسباب بازی چه مضراتی دارد و بعداً از خطراتی که ایجاد کرده، شوکه نشوند. خمیر اسلایم در هر نقطه دور از دسترسی وارد می شود و بدون آنکه چسبندگی روی وسایل ایجاد کند، می تواند گرد و غبار و ذرات مزاحم را از روی وسایل و مبلمان پاک کند. بهتر است ابتدا با طرز تهیه خمیر اسلایم پفکی شروع کنید، خمیر اسلایم محلول نمک بسیار کشدار و برای بازی سرگرم کننده است و خمیر اسلایم بوراکس نیز کمی پیچیده است.

برای این که با ژل تنگ کننده خانمها (ایموشن قرمز) آشنا شوید بهتر است ابتدا کمی با بافت واژن آشنا شوید. بافت چسبناک و ضخیم آن را می توانید در همه رنگ ها تهیه کنید. ظاهر بامزه آن ها و همچنین بافت بسیار نرم و منعطف، یکی از عوامل محبوبیت این اسباب بازی ها مخصوصاً در بین کودکان است. با توجه به اینکه خمیر اسلایم بسیار چسبنده است، می تواند حتی در شکاف، درز و گوشه های باریک وسایل که نمی توان دستمال و حوله های تمیز کننده و جارو برقی را وارد کرد، استفاده شود. فقط در موارد بسیار نادر، خطراتی مبنی بر تحریک یا رد فیلر توسط بدن وجود دارد. پزشک شما ممکن است فیلر را ماساژ دهد تا از ثابت ماندن آن جلوگیری کند. نام دیگر اسلایم خمیر جادویی است که با استفاده از این خمیر ، کودکان می توانند هر شکلی را که دوست دارند با کمک دستانشان بسازند و این کار باعث ، پرورش ذهن خلاق در کودکان عزیز می گردد و خوبی اسلایم این است که هیچ جا را کثیف نمی کند و به این ترتیب هیچگونه زحمتی به دوش والدین نمی گذارد .

روش دیگر ای می باشد که اسلایم در پلاستیک های زیپ دار قرار داده و کلیه های داخل پلاستیک را خارج نمایید چون هوا عمر اسلایم کاهش می دهد . بچه ها با بازی این اسباب بازی ژله ای لذت می برند. یک قاشق غذاخوری از پودر بوراکس را با یک پیمانه آب ولرم ترکیب کنید و تا اندازه ای هم بزنید که به خوبی حل شود. در آب سرد نامحلول بوده و در آب جوش حل می گردد. تحقیقات انجام شده نشان می دهد که ژل ها واتر اسلایم به دلیل وجود بوراکس در آن ها ممکن است باعث مسمومیت یا آسیب های پوستی شود. همان طور که قبل تر گفتیم اسلایم از سه عنصر اصلی ساخته شده است اما ما می توانیم با مواد دیگری مانند شامپو، نمک، شکر، مایع ظرفشویی، پودر نشاسته ذرت، خمیر دندان و… خانواده هایی که از اسلایم برای کودکان خود استفاده می کنند، باید بدانند که این اسباب بازی ها حاوی مواد شیمیایی هستند که به آن ها بورون می گویند. ژل اسلایم نیز به خمیر جادویی معروف است،که وسیله ی بازی برای کودکان که می توانند با آن اشکال و اجسام را درست کنند .

دیدگاهتان را بنویسید