ژل ابرو چیست؟

بعد از استفاده از ژل ابرو، علاوه بر حالت دادن به ابروهای خود و پر پشت کردن آن ها، از ریزش موهای ابرو نیز جلوگیری کرده اید. از ایجاد التهاب و خارش و سوزش جلوگیری می كند. اپیلاسیون، به مرور زمان، از تعداد و حجم موهای اون موضع کم می کنه و کم کم موها به معنای واقعی کم می شن. گذاشتن کمپرس یخ مخصوصا در ۲۴ ساعت اول در کم شدن میزان تورم بسیار موثر است . توسط دستگاه نانودراپ کمیت RNA استخراج شده مورد بررسی قرار گرفت که نتایج به دست آمده به این ترتیب بودند که تمامی جذب­های نشان داده شده توسط دستگاه نانودراپ بالای 8/1 نا به دست آمده از یکی از نمونه ها یکی از نمونه ها در شکل1 نشان داده شده است. در واقع این مدل از ژلهای ابرو روی موهای ابرو مینشیند و به آنها کمک میکند در جای خود ثابت بمانند و همچنین آنها را ضخیم تر جلوه میدهد. این نوع روان کنندها همراه کاندوم غیر قابل استفاده میباشد چون به الیاف و جنس لاتکسی آن آسیب وارد میکند و کاندوم ماهیت خود را از دست میدهد. این نوع لوبریکانت غلیظتر از نوع پلی ژل است و برای مدت طولانیتری لغزنده باقی میماند.

همچنین هر برند و هر نوع خاص آنها ویژگی هایی دارد که پاسخگوی نیازهای قشر خاصی است. برخی از کمپانیها محصولات اورگانیک و دوستدار محیط زیست تولید کرده و به بازار عرضه کردهاند که میتوانید در بارهی آنها تحقیق کنید. یکی دیگر از کاربرد های این مواد مه موجب استفاده آن در ژل ایموشن زرد میل شده است، افزایش نفوذ ترکیبات و محصولاتی بهداشتی است که موجب می شود ژل روان کننده بهتر جذب شود و باعث افزایش کارایی آن شود. معروف ترین نوع این مواد ژل لوبریکانت است. این ترکیب را می توان در طیف گسترده ای از انواع محصولات بهداشتی از جمله محصولات مربوط به پوست ، مو ، ناخن و سایر محصولات آرایشی و همچنین مواد ضدعفونی کننده یافت. برند پاورمن یکی دیگر از برندهای معروف فعال در زمینه تولید محصولات جنسی است که ژل لوبریکانت هم تولید می کند. البته استفاده از ژل ابرو، برای افرادی که فقط با قصد حالت دادن به ابرو از آن استفاده می کنند، با کسانیکه تمایل دارند علاوه بر استفاده از رنگ ابرو یا ریمل ابرو، از ژل ابرو هم استفاده نمایند،کاملا متفاوت بوده است.

قبل از معرفی ژل روان کننده بانوان ایموشن Emotion زرد به انواع ژل های روان کننده نگاهی کوتاه می اندازیم. همانطور که گفته شد ژل نورامیس انواع و مدل های مختلفی دارد. مراقب باشید که بیشتر از اندازه گفته شده و شش قطره اضافه نکنید چون ژل شما بیش از حد سفت میشود.پس از پایان مخلوط کردن مواد مایع به دست امده را با قیف وارد جای ریمیل کنید ولی یک چهارم فضای داخل جای ریمیل را حتما خالی بگذارید.میتوانید بطری را برای چهار تا هشت ساعت در فضایی سرد قرار دهید تا ژل شما اماده شود اما اگر عجله دارید یا میخواهید زودتر نتیجه کارتان را ببینید میتوانید ان را در یخچال نیز قرار دهید. از این رو ژل روان کننده مبتنی بر آب – ژل روان کننده برای خشکی واژن – پیشنهاد و توصیه میشود. اگربه هر دلیلی دچار خشکی واژن باشید، سکس دردناک و ناخوشایند خواهد بود. ترشحات رحمی در خانمهایی که حین آمیزش جنسی دچار استرس و اضطراب میشوند کمتر از حالات عادی خواهد بود.

یائسگی، زایمان و شیردهی، رادیوتراپی و شیمی درمانی، برداشتن تخمدان، داروهای کاهنده استروژن، آلرژی و استفاده از آنتی هیستامینها، استفاده از دوشهای واژینال و پیش نوازی ناکافی قبل از نزدیکی سبب بروز خشکی واژینال حین نزدیکی میشوند. خانمهایی که داروهای خاصی همچون آنتیهیستامین و آنتیدپرسانت یا داروی ضدافسردگی استفاده میکنند هم در معرض خشکی واژن قرار دارند. اگر مشکل خشکی واژن دارد. از این نوع ژل در کنار ژل روان کننده برای واژن به عنوان ژل روان کننده مقعدی نیز نامیده میشود، زیرا استفاده از روانکننده سیلیکونی برای آمیزش مقعدی توصیه میشود همچنین توسط بافت مقعد جذب نمیشود. از آنجا که مقاربت بدون روان کننده می تواند دردناک باشد و به آستر واژن آسیب برساند. ژل آلوورا کدکس یک ژل مناسب پوست های حساس است و به دلیلی داشتن عصاره الوورا، برای پوست ناحیه تناسلی و واژن نیز مفید است. در مورد اثربخشی و مقایسه ژل سیلدنافیل و قرص سیلدنافیل تحقیقات زیادی انجام گرفته است. به بیماران گروه شاهد قرص سیلدنافیل (100 میلی گرمی) و دارونمای ژل موضعی تجویز گردید. سیلدنافیل با نام تجاری ویاگرا ( Sildenafil ,Viagra, Revatio) یک مهار کننده خوراکی است که جهت درمان اختلال در نعوظ و افزایش فشار خون شریانی ریوی مورد استفاده قرار میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید