پیرسینگ بینی نیز تاریخچه ای طولانی دارد

روش SUPER FUE PLUS به طور کلی برای اکثر افرادی که کاشت مو به آنها توصیه میشود، مناسب است. نکته حائز اهمیت در خصوص روش SUPER FUE PLUS این است، که اگرچه مراحل برداشت و کاشت فولیکولها به وسیله دستگاههای هوشمند صورت میگیرد؛ با این حال این پزشک است که باید با طرز استفاده صحیح از دستگاهها آشنایی داشته باشد. در حقیقت این روش زیبایی ، با جا به جایی موهای سر انجام می شود تا فضای خالی بین موها پر شود و تراکم موها به صورت یکنواخت قرار بگیرند. با استفاده از دستگاههای هوشمند، شکافهای یکنواخت و یک جهت در عمق مناسبی از پوست، بدون خطای انسانی ایجاد میشوند.

این حساسیت ها سبب ایجاد خراشیدگی روی ناحیه میشود و روند بهبودی طبیعی را نیز کند میکند. اجسام نیکلی، رایج ترین اجسام در ایجاد حساسیت بوده و گاهی جوش ها و زخم های پوستی ایجاد می کنند. گاهی حتی بعد از خارج کردن شیء، حساسیت تا پایان عمر با فرد همراه خواهد بود. این روش عوارض بسیاری مانند نیاز به بیهوشی، بجا ماندن اسکار و خونریزی به همراه داشت و به همین دلیل تقریباً استفاده از آن منسوخ شده است. به علاوه، پرزهای حوله ممکن است به زیورآلات بینی گیر کنند و باعث خونریزی و سوزش شوند. در غیر اینصورت، سوراخ بینی شما دچار خونریزی می شود.

در طرف مقابل برخی از فقها مثل آیه الله مکارم شیرازی معتقدند که سوراخ کردن بینی در مناطق نامتعارف اشکال دارد. بعد از پیدا کردن یک مرکز مناسب نوبت به شرکت در جلسات مشاوره میرسد؛ بسته به روش مورد استفاده برای کاشت در این جلسات اتفاقات مختلفی رخ میدهد. بعد از عمل جراحی پیوند مو متوجه رشد نامناسب موهای آن ناحیه خواهید شد که این مسئله به علت برداشت گرافت ها از قسمت سر، طبیعی می باشد و شما می توانید با اصلاح و کوتاهی به موقع آن ها ظاهر زیبای ابروهایتان را حفظ کنید. گاهی نیز به علت عفونت یا واکنش بدن در محل سوراخ، کلویید تشکیل میگردد.

در واقع با استفاده از این روش دیگر نیازی به تیغ جراحی و بیهوشی نیست و جای زخمها دیگر باقی نمیمانند. اما اسکاری بر روی سر باقی نمی گذارد. علاوه بر آن، ضدعفونی سر باعث افزایش سرعت خون رسانی و در نتیجه بهبود سریعتر جای زخمها میشود. دلایل متعددی میتوانند باعث ریزش مو شوند که هر یک با روشهای درمانی خاص، تحت کنترل و درمان قرار میگیرند. اگرچه روشهای متعددی برای کاشت مو وجود دارد؛ با این حال تمرکز همه آنها بر انتقال فولیکولها یا گرافت های سالم مو از ناحیه برداشت (بانک مو) به ناحیه تحت ریزش است.

زیرا فولیکولهای کاشته شده در این دوره در حال تثبیت هستند و به مراقبت بیشتری نیاز دارند. این امر مانع از وارد شدن شوک و آسیب به فولیکولهای برداشت شده میشود. برخی از آن ها هم مرزهای مشتری مداری را جا به جا کردهاند و اگر بخواهید با یک در خواست تلفنی ناقابل این کار را در منزلتان هم انجام میدهند.اما چیزی که این میان کمتر به آن اهمیتی داده می شود توجه به مسائل بهداشتی این عمل به اصطلاح زیبایی است.گشتی در کلینیکهای درمان عفونتهای پوستی خیلی زود عواقب این سهلانگاری را به رختان میکشد. البته چنین آرایشگاههای غیرمجازی اغلب تبلیغات بالایی در فضاهای مجازی دارند و در خیلی موارد هم کار خوب ارائه نمیدهند.

تکنیکی که برای خواب مو ها، فرم دهی آن و همچنین ایجاد یک تاج زیبا برای موها نیاز است را هرکسی ندارد و این تکنینک ها تعیین کننده یک ابروی طبیعی و زیبا هستند که باید در انتخاب کلینیک معتبر و هم چنین متخصص کاشت و تکنسین ها دقت کافی را به کار گرفت. تعداد گرافتهای مورد نیاز بر اساس وسعت طاسی تعیین میشود. روشهای FIT و سپس FUE جایگزین روش ابتدایی شدند که در آنها توسط بی حسی موضعی گرافت های مو به صورت گروهی یا تکی برداشته میشود و نیازی به انجام بخیه در ناحیه اهدا کننده نیست.

عوارض کاشت ابرو خیلی ناچیز و زودگذر است، و مانند عوارض کاشت مو نیست که دوره نقاهت طولانی داشته باشد و عوارض سنگینی برای شما داشته باشد، عوارض پیوند مو به خاطره خون ریزی های بسیار زیاد عمل جراحی است که معمولا پیوند ابرو خون ریزی زیادی ندارد و جزء عمل های جراحی بدون عوارض است! نفوذ سوزن به بخشهای عمیق پوست سر، علاوه بر اینکه درد زیادی را به بیمار تحمیل میکند، باعث آسیب به ریشههای مو نیز میشود. دردلاک را شاید خیلیها هنوز در خیابانها و مناطق شهری ندیده باشید ولی این نوع مدل مو در بین دختران جوان و حتی پسران طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده و در بیشتر مواقع هم در آرایشگاههای معمولی انجام نمیشود و در مکانهایی خصوصی مانند جاهایی که تتو و پیرسینگ انجام میشوند، دردلاک میزنند.

بنابراین انتخاب بهترین متخصص کاشت مو به عنوان مهم ترین نکته شناخته می شود. یکی از مهم ترین دلایلی که زنان پیرسینگ واژن انجام می دهند، تقویت میل جنسی است. در قسمت موی کاشته شده خارشی بوجود می آید که کاملا طبیعی است و یکی از مراحل بهبودی است اما اگر این خارش ادامه پیدا کرد باید به پزشک خود مراجعه کنید تا مبادا عفونتی در ناحیه کاشت به وجود آید. این درحالی بود که فرآیند کاشت مو به روش FUE به دلیل اینکه به صورت دستی و بدون دستگاه، توسط پزشک انجام میشد بسیار زمانبر و خسته کننده بود.

روش FUT، قدیمی ترین روش کاشت مو بود که گرافت های مورد نیاز به صورت نواری از پشت سر برداشته و سپس جدا میشدند. بعد از تاثیرگذاری بیحسی، جراح یک برش باریک ۱۵ تا ۲۵ سانتیمتری از پوست سر را همراه فولیکولهای آن قسمت جدا میکند و جای زخم آن را با بخیه میبندد. بنابراین اگر قصد آشنایی با این روش جدید کاشت مو را دارید، تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. اگر به دلایلی همچون آلوپسی آندروژنی یا ریزش موی ارثی، بیماری زمینهای کنترل یا درمان شده، شکستگی، سوختگی و …

سال هاست که متخصصان پوست و مو و جراحان زیبایی در سراسر دنیا، برای درمان ریزش مو اقدام به کاشت مو میکنند. در کلینیک ستاره ایران نوین بهترین متخصصین کاشت ابرو با مهارت بالای خود رضایت شما را کسب خواهند کرد و شما نیز به آنچه دلخواهتان در زیبایی چهره هست می رسید. کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا، با بهرهگیری از دستگاههای پیشرفته و تحت نظر متخصصین حرفهای، انتخابی مناسب برای کاشت مو است. شایان ذکر است که این دستورالعمل ها کلی هستند. خوشبختانه استفاده از به روزترین روش ها و ابزارها در کاشت مو، باعث شده تا احتمال بروز عوارض به حداقل برسد، به خصوص اگر توسط پزشک ماهر و باتجربه در این زمینه انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید