هزینه، مزایا و معایب به همراه عکس قبل و بعد پروفایلو صورت و بدن

در گذشته روش های مختلفی برای تغییر شکل ابرو ها کاربردی بود مانند ژل زدن و تتو یا مداد ابرو که بیشتر آنها غیر دائمی بودند از این رو ما همیشه نگران پاک شدن آنها بودیم. برای زدن ژل ابرو لازم است که پوست کاملاً تمیز باشد؛ برای این کار ابتدا صورت خود را با شوینده مناسب بشویید و یا با استفاده از محلول میسلار یا تونر تارهای ابرو خود را پاکسازی کنید. با انتخاب ژل ابرو علاوه بر زیبایی، سلامت را نیز به خود هدیه میدهید ولی باید به این نکته توجه کرد که بسیاری از بانوان در سنین میانسالی با مشکل ریزش ابرو مواجهاند و یا جلوه مرتب و نقاشی شده همچون تاتو را بیشتر میپسندند و برخی از بانوان کمسنوسالتر نیز بهخاطر ژنتیک، آبوهوا، بارداری و یا هر دلیل دیگر ابرو کمپشت دارند؛ در این شرایط لازم است تا از صابون ابرو استفاده گردد. دیگر تفاوت ژل و صابون ابرو نیز در آن است که عموم ژلها بیرنگ هستند و جلوه طبیعی و مدرن دارند درصورتیکه صابون ابرو بیشتر شبیه به تاتو به نظر میآید و در ایجاد قالب و پرکردن ابرو نقش دارد؛ بنابراین لازم است اینطور جمعبندی کنیم که ژل ابرو علاوه بر زیبایی، شرایط کلی تارهای ابرو را بهبود میبخشد و موجب سلامت و رشد آنها میگردد و این در حالی است که صابون ابرو تنها جنبه زیبایی داشته و در مواردی ممکن است pH صابون ابرو به پوست آسیب برساند و یا حساسیت ایجاد کند.

یکی از معدود معایبی که برخی از بانوان درباره ژل ابرو اشاره میکنند، دائمی نبودن تأثیرات این محصول است بااینحال لازم است اشاره کنیم که این موضوع در دید بسیاری دیگر جزو مزایای ژل لیفت ابرو محسوب میشود زیرا میتوانند تنوع را بدون هزینه و مشکل تجربه نمایند؛ بهعلاوه این که هیچکدام از دیگر روشهای یاد شده، قطعی نیستند و برای عملکرد و جلوه آنها تضمین وجود ندارد. در این باره که میکروبلیدینگ ابرو چیست باید گفت، یک روش جدید و نیمه دائمی برای تغییر شکل و پر کردن ابرو ها است، همانطور که می دانید تغییر شکل ابرو ها می تواند تاثیر بسیار زیادی روی تغییر شکل صورت داشته باشد از این رو به شما پیشنهاد می دهیم میکروبلیدینگ را به فردی حرفه ای بسپارید تا از نتیجه کار اطمینان حاصل فرمایید. ژل لیفت ابرو در اکثر موارد مایع بیرنگ است که توسط براش نظیر ریمل روی ابرو کشیده میشود و به آن حالت میدهد. ژل ها انواع مختلفی دارند که آقایان و خانم ها با توجه به مدل موهایشان می توانند از آنها استفاده کنند .

ژل ابرو رنگی بیشتر برای بانوانی کاربرد دارد که قسمت خالی در میان ابرو دارند و بخشی از تارهای آن ریخته است. در این میان برندهای دیگر نیز وجود دارند که بانوان میتوانند در صورت تمایل از محصولاتشان استفاده کنند و ما ژل لیفتکننده ابرو فلورمار و یا ژل ابرو نیکس را پیشنهاد میکنیم. از دیگر مزایای این روش می توان از این نام برد که در این روش از زاویه خاصی تبعیت می شود. بلید ابرو ها به روش فیبروز یکی از روش هایی است که طرفداران زیادی پیدا کرده است، در این روش از قاعده خاصی تبعیت می شود و علاوه بر ظرافت تغییر رنگ در جاهای مختلف ابرو حائز اهمیت است، این به این معنا است که هر جایی از ابرو که باید کمرنگ تر باشد را رنگ لایت تر استفاده می کنند و هرجا که می تواند کمی تیره تر باشد را رنگ تیره تر می زنند.

آیا قبل و بعد از انجام تزریق مراقبت خاصی نیاز است؟ مداد را مستقیم و به صورت افقی در جلوی چشمان خود بگیرید و سپس به ابروهای خود توجه کنید که آیا به یک اندازه و ارتفاع هستند بلافاصله با موچین ابروهای خود را یک اندازه نکنید در ادامه با کاربرد مداد ابرو در آرایش آنها را تنظیم خواهیم کرد. درست است که ژل ابرو رنگی نیز میتواند برای پرکردن بخشهای خالی مو استفاده گردد اما این محصول در وهله اول خاصیت تقویتکننده و حالتدهنده داشته و همان قدر که موجب زیبایی و جذابیت چهره میشود، به رشد و تغذیه مناسب تارهای ابرو نیز کمک میکند. در صورت یادگیری طرز استفاده از ژل ابرو، انتخاب درست و بهجا محصول و هوشمندی در شناخت نیازها، این ژل میتواند در ظاهر بانوان معجزه کرده و موجب جلوه بیشتر آرایش چشم و زیبایی صورت آنها شود. درست است که در نگاه اول این محصول کاربرد مشابه ژل مو دارد، اما ژل لیفت ابرو علاوه در حالت دادن میتواند موجب پرپشت به نظیر رسیدن ابرو شده و با فرمولاسیون مغذی و بهرهگیری از انواع ویتامین، تارهای ابرو را تقویت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید