مزایا و معایب استفاده از ژل بهداشتی بانوان

دقت کنید که ژلاتین سفت رو حدود پنج روز بیشتر نمیتونید توی یخچال نگه دارید. حتی آب رو باید به گرم وزن کنید و اندازه بگیرید. پس از حل شدن ژلاتین در آب وقت آن است که مقداری روغن اسطوخودوس اضافه کنید در صورت نداشتن روغن اسطوخودوس میتوانید اسانس آویشن استفاده کنید. ارزش غذایی ژله بالا نیست و نمی تواند جایگزین وعده های اصلی غذا باشد و معمولا از آن به عنوان دسر و میان وعده استفاده می شود پس بهتر است کودکان به اندازه از ان استفاده کنند. ارضا شدن خانم ها معمولا مدت زمان زيادي به طول مي انجامد که با استفاده از اين ژل ميتوان زمان رسيدن به ارگاسم را کاهش داد. ماهی ها روزانه 2 مرتبه با غذای Starter و بیومار به اندازه چشم ماهی تغذیه شدند و در پایان هر روز غذای اضافی و زائدات کف آکواریوم به روش سیفون از آکواریوم حذف شدند(26). ژلاتین ممکن است به روش های مختلف به هضم کمک کند.

چون اگر ورق ژلاتین رطوبت جذب کند و این رطوبت به ۱۶ درصد برسد، کپک می زند و دیگر نمی توان از آن استفاده کرد. طبق نتایج یک مطالعه، ۲ قاشق غذاخوری ژله قادر است ۱۰ درصد از نیاز روزانهتان را به پروتئین تامین کند. چند قاشق سوپ خوری ژلاتین می تواند حدود ۳ گرم از مشتقات گلایسین را تامین کند. ژل آلوئه ورا حاوی ژیبرلین و پلی ساکارید است که رشد سلول های جدید را تحریک می کند و التهاب و قرمزی ناشی از آکنه و جوش را کاهش می دهد. همچنین این ژل دارای خواص شاداب و نرم کنندگی است و به کراتین (پروتئین اصلی مو) از نظر آرایش شیمیایی بسیار شبیه است و باعث افزایش رشد مو و خاصیت کشسانی آن کمک میکند و با بهبود گردش خون در پوست سر از خشکی مو جلوگیری میکند. با عسل و ژلاتین می شود یک ماسک خاص برای پوست های خشک تهیه کرد. همچنین ژله با از بین بردن چین و چروک ایجاد شده بر روی صورت باعث میشود تا پوست صورت جوانتر، صاف و زیبا دیده شود. اما اگر از پوست یا گوشت حیوان حلال گوشتی که ذبح شرعی نشده یا از اجزاء حیوان حرام گوشت تهیه شده باشد، حرام است.

خوراکیهایی که چسبندگی و قوام زیادی دارند، در تهیه آنها، از ژلاتین استفاده شده است. ژل مشکی ایموشن را در هنگام رابطه جنسی نباید استفاده کرد. ژل بهداشتی سروینا ترکیبی مرطوب کننده بوده و مانع از خشکی دستگاه تناسلی شده، نرمی و لطافت موضع را نیز موجب می شود. لیزین موجود در ژلاتین باعث تقویت استخوان ها می شود و به بدن کمک می کند تا کلسیم را جذب و استخوان ها را قوی نگه دارد و از پوکی استخوان جلوگیری کند. سایر غذاهایی که از ژل شدن جلوگیری میکنند شامل کیوی، انجیر، گوارا و ریشه زنجبیل هستند. فواید ژلاتین مشابه فواید کلاژن است چون ژلاتین همان آمینو اسیدها را شامل می شود. مداخلۀ نیمهسخت شامل جراحیهای سبک، رژیم غذایی و برنامههای سبک ورزشی است؛ اما مداخلۀ سخت شامل جراحیهای زیبایی، برنامههای حرفهای ورزشی و رژیمهای سخت غذایی است. همچنین ژلاتین در بهبود ناخنهای شکننده نیز مؤثر است؛ اما در این زمینه هنوز تحقیقات جامعی صورت نگرفته است. در این مطلب به معرفی ژل روان کننده یا ژل لوبریکنت میپردازیم که راهحلی برای بسیاری از مسائل و مشکلات سکس دردناک است.

■ این محصول به دلیل ناچیز بودن عوارض بهترین جایگزین داروهای خوراکی است که برای رفع اختلالات نعوظ مصرف می شوند. از دیگر خواص ژله برای پوست کمک به ترمیم سلولهای پوستی پیر و آسیب دیده و پیشگیری از بروز بسیاری از مشکلات پوستی مانند جوش، آکنه و سایر اختلالات پوستی است. به همین دلیل نیز خوردن ژله بسیار مفیدتر و موثرتر از مالیدن کرم کلاژن بر روی پوست است. وقتی کلاژن پردازش می شود، ماده ای بی رنگ به نام ژلاتین می شود. با دست کاملا مواد را هم بزنید تا دانه های ژلاتین باز شود و گلوله ای در آن نماند. هزینه تهیه و خرید ای خمیر جادویی زیاد نمیباشد و تمامی افراد میتوانند ان را تهیه کنند. البته در صورتی که می خواهید از این محصول به صورت اینترنتی خریداری کنید، باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید که امروزه بسیاری از افراد هستند که در این زمینه سوءاستفاده می کنند و با ارتکاب کلاهبرداری های اینترنتی ممکن است هزینه را از شما دریافت نموده و محصولی را به شما ندهند.

دیدگاهتان را بنویسید