فرایند تولید ژلاتین

ژلاتین باعث لاغری می شود ورزشکاران و بدنسازان با استفاده از پودر ژلاتین وزن را کاهش میدهند. هیالورونیک اسید به کار رفته در این محصول موجب می شود که رطوبت در داخل بافت لب ها به دام افتاده و ظاهری شاداب و پرطراوت را برای چهره و لب هایتان به ارمغان بیاورد. ضمن اینکه این محصول به همراه کلیه محصولات بهداشتی دیگر به صورت بسته بندی کاملا محرمانه برای شما ارسال می شود تا بتوانید این محصول را درب منزل مسکونی خویش تحویل گرفته و از آن استفاده به عمل آورید. سازندگان این کرم جنسی فرانسوی سعی داشته اند که از شاخصه سرعت جوابدهی استفاده کنند .این کرم علاوه بر افزایش کلفتی الت میتواند درازای الت تناسلی را نیز در حدود 4 سانت ارتقاع دهد که البته در این زمینه رقابت را کاملا به قرص بزرگ کننده الت مگنارکس پلاس واگذار میکند که قبلا این محصول در داروخانه هادی طب درج شده شده است . علاوه بر این، هیالورونیک اسید در رشد سلولی، عملکرد گیرنده های غشایی و چسبندگی نیز نقش دارد. از سویی روش تزریق ژل ها بسیار سبک است و درد و عارضه و دوره نقاهت ندارد اما تزریق چربی دستکم دو ساعت زمان می برد و نیاز به بی حسی وسیع و همکاری زیاد درمان جو دارد و حدودا یکماه زمان می برد تا صورت فرم نهایی اش را پیدا کند.

هیالورونیـــک اسید ها قابل جذب هستند و بنابراین می توان تزریق آنها را تکرار کرد(بطور میانگین سالی دو بار). اما شیخ انصاری پس از تأمل مزبور یادآور شده که ممکن است دو مورد مذکور با دلایل و توجیهاتی تدلیس محسوب شوند، مثلاً گفته شود که خالکوبی و ایجاد نقطه سبز در بدن باعث میشود که ناحیه سفید بدن بیشتر از هنگامی که این نقطه و خال نیست، ظهور و جلوه پیدا کند، همچنین در مورد تفصیل وصل کردن مو ممکن است گفته ­­شود «وصل کردن موی غیر انسان به موی زن» برخلاف «وصل کردن موی انسان یا زنان دیگر به موی زن» موجب تدلیس نیست، زیرا تفاوت و تمایز بین موی انسان و غیر انسان روشن بوده و هرگز موی آن­ها با هم مشتبه نشده و افراد بیننده آنها را تشخیص می­دهند (انصاری، 1415ق، ج1، ص166). ضروری است بدانید تزریق چربی با اینکه در افراد خیلی مسن با صورت های چروکیده بهتر جواب می دهد اما برای افراد جوان که نمی خواهند دو تا سه هفته کبودی و تورم شدید صورت(محل تزریق چربی) و شکم یا ران و ..(که از آن چربی برداشت می شود) را تحمل کنند اصلا ضرورتی ندارد چرا که عملا از نظر ماندگاری نیز تنها در برخی موارد چند ماه بیشتر دوام دارند.

به زبان ساده تر با افزایش سن، پوست شما بیشتر هیالورونیک اسید خود و درنتیجه حجم و قوام طبیعی خود را از دست می دهد و در نتیجه پوســت شل شــده و بر اثر جاذبه به طرف پایین کشیده می شود و همچنین چیـــن و چــرو ک می خورد.فیلرهای هیالورونیک اسید به خاطر نتایج زیبایی برتر هنوز به عنوان بهترین فیلرهای پوستی برای برجسته سازی بافت نرم مطرح هستند. هیالورونیک اسید توانایی اتصـال به آب را دارد و در تزریق ژل به صورت باعث حجیم، نرم و هیدراته(آبدار) شدن پوست می شــو د. تزریق ژل لب بايد حتما توسط متخصص پوست انجام شود و قبل از عمل حتما با متخصص مشورت كنيد. در این روش با استفاده از عمل لیپوساکشن، چربی از قسمتی از بدن مراجعه کننده برداشته شده و به ناحیه لبها تزریق میشود. این ژلها از جنس بدن نمی باشند لذا قابل جذب نیستند و فقط رفته رفته آب داخل ژل جذب می شوند ولی سایر مواد آن قابل جذب نیستند.قدرت حجم دهی آن 2-3 سال باقی می ماند. سازگارترین ژلها با بافت بدن است وهیالورونیک اسید مهمترین گلیکوزآمینو گلیکان ( یک نوع قند طبیعی ) در پوست است که باعث انعطاف پذیری و پری پوست میشود.درواقع HA یک ماده ژله ای انعطاف پذیر است که فضای بین رشته های کلاژن و فیبرهای الاستین زیر پوست را پرمیکنند امروزه این فیلرها بدلیل نتایج زیبایی برتر وعوارض حداقل ، به عنوان بهترین فیلرهای پوستی مطرح می باشند.

ژلی است نیمه دائمی که بیشتر برای خطوط عمیق و یا برجسته سازی گونه ها قابل مصرف است.ماندگاری آن حدود 2 سال یا بیشتر است ولی قابل تزریق در لب نمی باشد.برای کسانی که خواهان ماندگاری بیشتری برای ژلها هستند گزینه خوبی محسوب می شود و با نام تجاری Radiesse موجود است قیمت این ژلها 2 تا 3 برابر ژلهای موقت می باشد. لیفت ابرو و پیشانی با جراحی روشی دائمی بوده و برای افراد با سنین مختلف مناسب است. این نکته دقیقا به سود درمان جو است چراکه با این کار عوارض ژل های ماندگار قدیمی را به صفر رسانده اند و امکان تغییر فرم حجم سازی برای درمان جو بآسانی فراهم می شود.از طرفی بدیهی است که عواملی چون استفاده منظم از کرم ها ی مخصوص و تغذیه مناسب و … ژل بذر کتان حاوی یک تن اسیدهای چرب خوب است و در اصل این یک ژل با پایه آب می باشد، بنابراین در از دست دادن رطوبت مشکلی وجود نخواهد داشت و اگر شما جزو افرادی هستید که موهای خشکی دارید می توانید ساخت ژل موی خانگی کتان و دیگر ژل های مناسب موی خود را دنبال کنید. مدلهای مختلفی برای تزریق فیلرهای لب وجود دارد که یکی از معروفترین این مدل ها، مدل لب روسی است که به خاطر شکل و ساختار لبهای خانمهای روسیهای ایجاد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید