تمام آنچه باید از انواع پیرسینگ بدانید

شما باید حداقل بین ۴ تا ۶ هفته بعد از عمل گوش سوراخ کردن از گوشواره استفاده کنید، وگرنه زخم تازه جوش میخورد و سوراخ ناپدید میشود! نباید برای کودک، خیلی سریع گوشواره بیندازید زیرا زخم سوراخ گوش تا 6 هفته طول می کشد تا جوش بخورد. افراد 25تا60 ساله بهترین کاندید کاشت مو هستند البته افراد مسن سالم هم کاندید مناسبی برای کاشت مو محسوب می شوند زیرا موهای سفید کاشته شده بسیار طبیعی دیده شده و کسی متوجه کاشت موی افراد مسن نمی شود. به همین دلیل به خانمها توصیه میشود در زمان بارداری پیرسینگ ناف را خارج کنند.» دکتر یزدانیان هم تاکید میکند که پیرسینگ ناف بهتر است در زمان بارداری خارج شود زیرا در این دوران پوست کشیده میشود و احتمال پارگی و آسیب پوستی وجود دارد.

در طول بارداری به شدت در مورد سوراخ کردن ناف و بقیه اعضای بدن، به دلیل تغییرات فیزیکی که ایجاد می شود، هشدار داده شده است. دکتر محمود صدوقی، متخصص گوش و حلق و بینی و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران معتقد است: «پیرسینگ گوش اگر در غضروف و کمی بالاتر از نرمه گوش ایجاد شود، میتواند باعث عفونت غضروف شود که اگر سریع درآورده و درمان نشود ممکن است حتی باعث عفونتهای جدی، بدشکلی و درد گوش شود. بهتر است این روش را زمانی انتخاب کنید که از داشتن پیرسینگ بینی مطمئن شده باشید.

اگر قصد دارید گوشوارهای غیر از جنس طلا به گوشتان بیندازید، حتما با فردی که گوشتان را سوراخ میکند مشورت کنید و از درستی انتخاب گوشواره خود مطمئن شوید. پزشکان زیبایی کلینیک رویان سلامت قبل از کاشت مو به شما، به صورت رایگان مشاوره میدهند و پس از بررسی دقیق علت کم پشت شدن موهای شما و ناحیه کم پشت ، با استفاده از جدیدترین دستگاهها، اقدام به کاشت مو میکنند.

پس از آن هم باید نکات لازم برای شستشوی سر بعد از کاشت مو را جدی بگیرید. به طور خاص در سوراخ کردن زبان به دلیل اینکه تعداد زیادی از مویرگ ها و انتقال دهندگان خون پاره می شوند، خون بسیار بیشتری از دست می رود.کوچک ترین بی توجهی می تواند باعث خونریزی بی اندازه و غیرقابل کنترل شود و تاثیرات مخربی روی قدرت تکلم و تنفس فرد بر جای بگذارد. هر فردی در سرعت متفاوتی بهبودی پیدا می کند و برخی از مشاغل نسبت به مشاغل دیگر به فعالیت فیزیکی بیشتری نیاز دارند.

این بدان معنی است که سوراخ شدن عرضی خطر بیشتری از ابتلا به عفونت دارد. در صورت وقوع حساسیت باید آویز از پوست جدا شده و برای دریافت درمان مناسب به متخصص پوست مراجعه شود. از آویز نیکل استفاده نکنید! با این سوراخ کردن ، گوشواره یا پیرسینگ شما ، به جای اینکه از داخل به خارج پوشیده شود ، از گوش به صورت افقی حرکت می کند. با این وجود ، بسته به اندازه تراگوس، قسمتی از گوش شما که در جلوی کانال گوش ، بسیار درد دارد .

اگر بعد از گذشت یک روز از سوراخ کردن گوشتان قرمزی و تورم یا درد مشاهده کردید، با احتمال اینکه علایم عفونت است، به پزشک مراجعه کنید. دکتر یزدانیان معتقد است یکی از مهمترین عوارض پیرسینگ، عفونت باکتریایی و ویروسی است. استفاده از این روش برای کاشت مو، اسکاری روی سر به جای نمیگذارد و از همین رو نیز یکی از بهترین روشهای کاشت مو به حساب میآید. حسینی در جوانی دچار ریزش موی شدید شد اما با چند بار کاشت مو، سطح پرپشتی موی سر او تقریبا همانند وین رونی شد. سپس گرافت ها در برش های ریز ناحیه ریزش مو در توزیعی که شبیه رشد موی طبیعی فرد است، قرار داده می شوند.

این بخشی از روند طبیعی کار است و هیچ دلیلی برای نگرانی در این مورد وجود ندارد. امروزه هم همچنان بسیاری از پدران و مادران و کارفرماها این کار را نشانهی چموشی و عصیانگری میدانند. این روزها، وسایل انجام دادن این کار پیشرفتهتر شده است و چند دقیقه هم بیشتر طول نمیکشد؛ برخی افراد هم از این امکان استفاده و چند سوراخ در گوش خود ایجاد میکنند تا تمام گوشوارههای مورد علاقه خود را همزمان در گوش داشته باشند! پیش از سوراخ كردن گوش بخوانیدسوراخ كردن گوش در شرایط استریل، در مجموع عملی كمخطر است اما در مورد بعضی از افراد كه مستعد عفونت هستند؛ مانند بیماران دیابتی یا افرادی كه كورتون مصرف می كنند یا افرادی كه بیماری هایی دارند كه خونشان به راحتی منعقد نمی شود و احتمال خونریزی در آنها بالا است یا افرادی كه داروهای ضدانعقاد خون مصرف می كنند، ممكن است این مسئله دردسرساز شود و بهتر است پزشك در این موارد نظارت دقیق داشته باشد.در مورد پیرسینگ گوش به این موارد دقت کنید: اگر قصد دارید گوشوارهای غیر از جنس طلا به گوشتان بیندازید، حتما با فردی كه گوشتان را سوراخ میكند مشورت كنید و از درستی انتخاب گوشواره خود مطمئن شوید.

چراکه این یک کار غیر قابل بازگشت است. البته ممکن است در تماس با ره یا، کارشناسان ما به شما گفته باشند که روشی به نام کاشت مو به روش BHT تنها یک نام جدید برای معرفی متدهای روتین پیوند مو، مانند تکنیک FUE (استخراج واحد فولیکولی) یا FIT است. که سلول های بنیادی مو در ناحیه اهدا کننده را ترک کنیم و همزمان آنها را برای پیوند در منطقه دریافتی استخراج کنیم. داستان پیوند مو به لطف دکتر باب لیمر ادامه داشت. این روش، نسبت به روش استخراجی، نیاز به مهارت کمتری دارد پس هزینه کمتری خواهد داشت.

پس از کاشت مو در طی مدت ۳ هفته موها به مقدار کمی رشد میکنند و این رشد مو برای فرد قابل لمس است پس از این مدت مو ها وارد مرحله استراحت یا ریزش میشوند که این مرحله بطور تقریبی ۳ماه به طول می انجامد در ابتدای ماه چهارم مو ها مجددا رشد خواهند کرد و دیگر خبری از ریزش مو نخواهد بود و مو ها به شکل دائم روی سر باقی خواهند ماند .لازم به ذکر است که نتیجه عمل پیوند مو حدودا ۹۹ ماه پس از عمل مشخص میگردد و در این زمان تفاوت چهره قبل از کاشت و بعد از کاشت محسوس خواهد بود.گفتنی است که عمل پیوند مو هیچگونه عوارضی را در برنخواهد داشت و فقط همان ۲ هفته اول پس از کاشت نیاز با مراقبت دارد تا موها یک دست و خوب رشد کنند.

معمولاً از یک میلهی خمیده برای تزئین این سوراخ استفاده میشود. پیرسینگ بینی معمولاً از سوراخ کردن جاهای دیگر صورت بیشتر مورد قبول واقع میشود. بخشی از بدن را سوراخ کرده و شی خاصی را از آن آویزان می­کردند. مگر در صورتی که عمل زیبایی دارای شرایط خاصی باشد. هدف از پیرسینگ آویزان کردن زیورآلات زیبای گوناگون برای زیبایی بخشیدن به یک ناحیه خاص است. امروزه بهترین و دائمی ترین روش برای ترمیم و درمان موهای از دست رفته روش کاشت مو است. چه تعداد مقاله در ژورنالهای معتبر علمی در زمینه کاشت مو به چاپ رسانده است؟ گروهی از افراد به انجام این جراحی زیبایی واکنشهای منفی نشان میدهند اما گروه دیگری که تعداد زیادی را شامل میشوند و روزبهروز بر تعداد آنها افزوده میشود، خواهان این جراحی هستند که اغلب در مدت بسیار کوتاهی انجام میگیرد.

مبنای اصلی تعیین قیمت کاشت مو بر اساس تعداد گرافت مو می باشد.هر چند تعیین هزینه کاشت مو صرفا با گرافت نیز درست نمی باشد. گزینه اول قیمت پایینتری دارد اما اجازه ندهید این امر شما را وسوسه کند که جنس بد خریداری کنید. گوشوارههایتان را باید روزی دو بار (یک بار صبح و یک بار شب) تمیز کنید. پس اگر تمایل به دو سوراخه کردن گوش تان دارید،لااقل ناحیه بالایی گوش را دستکاری نکنید.

استحمام پس از کاشت مو باید تحتنظر پزشک و با نظر وی آغاز شود. چای سبز دارای خواص بسیار زیادی است که یکی از آنها تاثیر چشمگیر آن بر روی پوست و مو است. شما بعد از کاشت مو باید از مصرف مواد سرخ کردنی و مضر دوری کنید و مواد مفید مصرف کنید. می باشد. کلیه حقوق مادی و معنوی سایت کلینیک زیبایی متعلق به کانون تبلیغات پیک نوین شیراز بوده و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد. پیرسینگ غضروف داخلی گوش عبارت است از سوراخکاری درونیترین غضروف گوش که بالای مجرای اصلی گوش قرار دارد. به همین دلیل افرادی که دارای مشکلات خونی مانند مشکل در انعقاد خون هستند، حتما باید قبل از انجام این عمل این موضوع را بیان کنند.

در همین خصوص همه به دنبال راه چاره ایی برای این مشکل خود هستند از قبیل دارو درمانی، ماینوکسیدیل ، گیاه درمانی و.. با انجام پیرسینگ میکروبها میتوانند از طریق سوراخ ایجاد شده به راحتی وارد بدن شوند. در این شرایط، تاول زدن، خراشیدگی بافت ها و ایجاد شدن سوراخ ها می تواند مکان مناسبی برای عفونت پدید آورد. سوراخ کردن بدن عملی مطابق مد روز محسوب می شود؛ اما لازم است بدانید که این کار با عفونت هایی همراه است که شما را به کام بیماری های مرگباری می کشاند.

و کاشت و قرار دادن آن در ناحیه های کم پشت و قسمت هایی که دچار کچلی و طاسی شده را کاشت مو گویند. به طور معمول ، متوجه خواهید شد که چه مدل گوشواره هایی در این نوع سوراخ کردن استفاده میشوند. مدل های گوشواره مناسب سوراخ معمولی گوش بسیار متنوع است . کاشت مو روش SUT: دوره نقاهت کوتاه، هزینه مناسب جراحی، امکان استفاده از موهای ریش و سینه برای کاشت، بدون درد و خونریزی از جمله مزایای روش SUT میباشد که باعث شده است تا بسیاری از افراد به آن روی بیاورند.

دیدگاهتان را بنویسید