بهترین روش کاشت مو طبیعی در ایران و جهان چیست؟

خوب شدن محل پیرسینگ و بسته شدن سوراخ آن، بسته به جایی است که شما عمل پیرسینگ را انجام داده اید. از جمله معایب کاشت مو به روش FUT ، خونریزی ، برداشته شدن چربی سر و بجا ماندن خط بخیه در ناحیه اهدا کننده است. و ماندگاری آن ها، و دوم مهارت و تجربه پزشک کاشت مو در جایگذاری دقیق گرافت های مو است. پس از آن با عبور وسیله مخصوص از بافت لب در نقط خاصی که احتمال آسیب عروق و اعصاب لب وجود نداشته باشد، پیرسینگ را جاگذاری میکنیم.

در این نوع پیرسینگ، از قسمت پائینی بیرونی یکی از پره های بینی وارد شده، از قسمت گوشتی میان بینی عبور کرده و سپس از پره دیگر بینی خارج می گردد. در این نوع پیرسینگ، از قسمت بیرونی یکی از پره های بینی وارد شده، از قسمت گوشتی میان بینی عبور کرده و سپس از پره دیگر بینی خارج می گردد. برخی افراد کاملا با کم مویی یا بیمویی خود راحتتند اما برای کسانی که موهای بیشتر آنها را شادتر میکند ، کاشت مو یکی از ارزانترین جراحیهای زیبایی است و امروزه هر ساله هزاران نفر آن را انجام میدهند.

در طول روش کاشت موی FUE، واحدهای فولیکولی مجزا ( گروه های موی یک، دو، سه و چهار تار مویی که به صورت طبیعی در پوست سر رشد می کنند) با استفاده از یک پانچ بسیار ریز یکی یکی برداشت می شوند. سوراخ کردن گوش از زمان های گذشته رایج بوده اما امروزه بسیاری از خانم ها و حتی آقایان سایر نقاط بدن خود را مانند لب ، بینی ، ابرو ، پشت گردن ، ناف و غیره سوراخ می کنند. برخی مواقع توصیه ما برای افرادی که ریزش موی ارثی دارند این است که برای جلوگیری از ریزش مو از پکیج PRPمزوتراپی، لیزرتراپی و ویتامین درمانی استفاده کنند و جهت تزریق PRPو مزوتراپی حتماً به مراکز معتبر و مجاز مراجعه کنند.

نیست. این روش برای افرادی که در بانک موی خود موهای پرپشت و ضخیمی دارند توصیه می شود. این روش کاشت موی سر، در حال حاضر بهترین روش است که برای بسیاری از مراجعه کنندگان و افرادی که دچار مشکل ریزش موهای سر شده اند، بکار گرفته می شود. این نوع پیرسینگ را با نام سه در یک (3×1) نیز می شناسند. شکستن دندان و آسیب به لثهها نیز میتواند بر اثر برخورد فلز به دندانها رخ دهد عفونت بعد از پیرسینگ دهان شیوع کمی دارد اما محتمل است. پیرسینگ تخصصی بینی، ممکن است گران باشد.

همینطور میتوانید به اینستاگراممراجعه کرده و از کلیپهای تخصصی ما دیدن کنید. ایجاد گوشت اضافه و یا کلوئید (Keloid Scars): ایجاد گوشت اضافه به این معناست که در محل انجام پیرسینگ، بافت اسکار رشد کرده و تبدیل به گوشت اضافه می شود. بطوری که امروزه کسانی که از تکنیک SUT استفاده کرده اند، براحتی و پس از مدت کوتاهی استراحت می توانند به سر کار و یا محل تحصیل خود برگردند. تا زمان بهبود محل زخم از رفتن به استخر خودداری نمایید.

موهای کاشته شده در 6 ماه اول نازک، کرکی و کم تراکم ظاهر می شوند و از ماه ششم به بعد موها پر پشت تر شده و تا 12 ماه کامل می شوند. که چقدر از دست دادن موها عذاب آور است. علی رغم وجود بعضی عوارض پیرسینگ به صورت متداول در سراسر جهان به کار برده میشود و در کشور ما هم در بین جوانان متداول است. و پیوند موها به صورت تار به تار به نواحی کم پشت تر است.

به طور کلی کاشت مو طبیعی برای جایگزین کردن موهای از دست رفته است و در کاشت مو فلولیکول مو از ناحیه مقاوم به ریزش برداشته شده و در نواحی کم پشت کاشته میشوند، بنابراین فولیکول یا پیاز موی پیوند شده نه تنها یک موی کاملا طبیعی است بلکه نسبت به ریزش مقاوم میباشد. پرسینگهای از جنس نیکل معمولا آلرژیزا هستند بنابراین در افرادی که سابقه آلرژی دارند، توصیه نمیشود. بنابراین اگر پوست شما جوش یا لکه دارد، چند روز تا چند هفته اجازه دهید تا کاملاً برطرف شود. این زمان به نوع فلز مورد استفاده شما و نحوه نگهداریتان بستگی دارد.

این روش دارای کمترین عوارض است و عمل جراحی آن بسیار ساده و بی دردسر صورت می گیرد. قبل و بعد از جراحی کاشت مو به مقدار کافی آب بنوشید. همچنین عوارض ناشی از کاشت مو به شدت کاهش می یابد. ۴- هنگام خوابیدن باید سررا به سمت بالا و از پایین آوردن سر به پایین خودداری نمایید. در هنگام خواب از قرار گیری محل کاشته شده با بالشت اجتناب کنید زیرا ممکن است باعث ریزش موهای کاشته شده شود. همان طور که در مقالات قبل توضیح دادیم پیرسینگ به معنی سوراخ کردن قسمتی از بدن به منظور آویزان کردن اشیای زینتی است.

که باعث جلوگیری از تولید هورمون DHT، عامل اصلی ریزش مو میشود. استفاده مناسب و صحیح از شانه و سشوار، عدم استفاده طولانیمدت از کشهای مو و عدم استفاده از مواد شیمیایی آرایشی بر روی موهای سر از جمله راهحلهای جلوگیری از ریزش مو است. همچنین لازم است یک هفته پیش از کاشت مو از مصرف قرص های مکمل مانند ویتامین E ، قرصای آسپرین و همچنین مصرف الکل به منظور جلوگیری از رقیق شدن خون خوددرای نمایید. • تغییر در رنگدانه پوست: احتمال تغییر رنگ پوست ( تیره شدن پوست) پس از جراحی کاشت موی طبیعی وجود دارد، البته این اتفاق به ندرت پیش می آید.

وضعیت سلامت افراد برای جراحی کاشت مو: برای کاشت مو به منظور بررسی وضعیت سلامت فرد گرفتن شرح حال کامل و انجام آزمایشات لازم ضروری میباشد. آیا حاضر هستید به عنوان مثال؛ در یک منزل مسکونی، بدون امکانات بهداشتی و معتبر و زیر نظر افراد غیر متخصص عمل جراحی حساس کاشت مو انجام داده و سلامت خود را به مخاطره اندازید؟ در این فرآیند، گروه های فولیکولی خاصی را در ناحیه اهدا کننده با وسایل کوچک جراحی به دقت جدا می کند. چگونه بدون عمل جراحی و با آرایش بینی را خوش فرم کنیم؟ حتما برای روز عمل لباس راحت بپوشید و استفاده از پیراهن در روز عمل الزامی است.

انفوسیت پوست از شایع ترین نوع حساست پوستی بعد از پیرسینگ است. ریزش مو به صورت سکه ای اغلب در بین جوانان شایع است و باعث میشود در روحیه آنها نیز موثر باشد.این نوع ریزش مو به شکل سکه رخ میدهد و در سنین مختلف میتواند اتفاق بیفتد .این نوع ریزش در بین خانم ها و آقایان ممکن است اتفاق بیفتد و فقط مختص به جنسیت خاصی نیست. عفونت عارضهای است که چندان شایع نیست و به مراقبت و رعایت دستورهای بعد از پیرسینگ از طرف فرد بر میگردد. انجام آزمایش خون برای بررسی فاکتورهای انعقادی و بیماریهای ویروسی و واگیردار ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید