آشنایی با سنگ ماه تولد – خواص و ویژگی های سنگ های ماه تولد

ممکن است در دستشویی فرنگی لایه ای از مواد زاید سفید یا قهوه ای مایل به زرد یا کف معلق ببینید. امروزه به راحتی می توانید یک الماس قهوه ای روشن یا زرد در جواهر فروشی ها پیدا کنید هر چه الماس سفید تر باشد ارزش این سنگ قیمتی بیشتر است. اگر چه پاکسازی کبد در هر روز ماه که باشد موثر است امّا سعی کنید آنرا در ده روز آخر ماه قمری انجام دهید. البته خود سولفات منیزیمی که روز پاکسازی اصلی کبد استفاده خواهید کرد روده ها را کامل تخلیه می کند. پیش از ظهر و به احتمال بیشتر بعد از ظهر همان روز چند بار اجابت مزاج آبکی خواهید داشت.

به سادگی آب آن را از لوبیاهای پخته شده جدا کنید و چند لیوان از آن در طول روز بنوشید. یک چهارم این محلول که قدری از یک لیوان کمتر است را بنوشید. ساعت 18:00: ۸۰ گرم (هشتاد گرم) نمک سولفات منیزیم و ۷۵۰ میلی لیتر (سه چهارم یک لیتر) آب تازه و نجوشیده را در ظرف شیشه ای یا پلاستیکی در بسته ریخته و کاملاً حل کنید به شکلی که ذره معلقی از سولفات منیزیم باقی نماند. به علت رنگ سبز زمرد این گوهرسنگ چاکاری چهارم یعنی قلب را تحت تاثیر قرار می دهد. بیماری کیسه صفرا اگر درمان نشده باقی بماند بیمار را در معرض خطر اختلالات گوارشی قرار می دهد.

البته بهتر است که در این زمان بدن در حالت عمودی بماند . این بخش فوق العاده جالب سلامت نمناک را بخوانید تا برخی واقعیات جالب را در مورد یشم سبز البته در باورهای کهن چین و هند کشف کنید، چرا که این یشم برای قرن ها برای زیبایی و رفاه مورد استفاده بوده است و اگر یشم سبز را در خانه خود وارد کنید، چه انتظاری می توانید داشته باشید. البته یکی دو چای گیاهی خالی و بدون هر گونه شیرین کننده تا قبل از ساعت نه و نیم شب ایرادی ندارد.

آب گریپ فروت و نصف لیوان (یا بین ۱۲۰ تا ۱۵۰ میلی لیتر) روغن زیتون خالص و اصل را در ظرفی شیشه ای یا پلاستیکی ریخته و در آن را محکم بسته و حداقل بیست بار با شدت بهم بزنید تا کاملاً آبکی شود. ساعت 6 صبح: سومین لیوان محلول سولفات منیزیم را بنوشید ( اگر خیلی تشنه بودید ابتدا یک لیوان آب گرم بنوشید). تمام خوراکی ها و نوشیدنی ها باید گرم باشند یا دست کم هم دمای اتاق باشند.

سولفات منیزیم خاصیت مُلین و پاک کنندگی دستگاه گوارش را دارد و در اروپا به طور معمول در همه داروخانه ها یافت می شود و صد گرم آن به کمتر از دو یورو به فروش می رسد. روشهای متعددی برای پاکسازی روده وجود دارد مانند استفاده از برخی دارو های گیاهی و مکمل های غذایی که در برخی از داروخانه ها به فروش می رسد. در چند روزی که مشغول برنامه ی پاکسازی کبد و کیسه ی صفرا هستید از مصرف داروها، ویتامینها و مکمل های غذایی که مطلقاً ضروری نیستند پرهیز کنید. مصرف دارو: مصرف بعضی داروها و مکملهای ویتامین ث و کلسیم خطر ایجاد سنگ کلیه را بالاتر میبرند.

اگر درد شما بسیار شدید است یا قرصها اثری ندارند، پزشک ممکن است شیاف را برای شما تجویز کند (این داروها وقتی وارد روده شوند آزاد میشوند). دورههای درد شدید در کمر پشت یا کنار شکم یا گاهی در کشاله ران که از چند دقیقه تا چند ساعت طول میکشد. ساعت 22:00: کنار تخت خواب خود بایستید (ننشینید) و این نوشیدنی را در صورت امکان بدون وقفه بنوشید. خواص سایر سنگ ها که شامل گارنت ، فیروزه و عقیق می شود ، در قسمت های قبل به صورت کامل آمده است که با مراجعه به قسمت های قبل می توانید خواص آنها را دریابید .

حواستان را به طور کامل متوجه کبد خود کنید. از پاکسازی اصلی کبد در روزی که ماه کامل است خودداری کنید زیرا بدن در روزی که ماه کامل است آب بیشتری در مغز و بافت ها نگه می دارد. روز نخست ماه نو بهترین موقع برای انجام پاکسازی اصلی است. پاک سازی روده چند روز پیش از پاکسازی کبد و ترجیحاً در روز ششمی که آخرین لیتر آب سیب را می نوشید از ناراختی یا حالت تهوع احتمالی که ممکن است در روز پاکسازی اصلی کبد رخ دهد جلوگیری یا احتمال آن را کاهش می هد.

آن را در طی روز و بین وعده های غذایی بنوشید. این سیستم دقیق درجهبندی برلیانها را بین درجههای برلیان کاملاً بیرنگ تا برلیانهای زرد روشن تقسیمبندی میکند. رقیق و شفاف نگه داشتن آب مانع آن میشود تا پسماندها سنگ کلیه تشکیل دهند. از ابتلا به یبوست جلوگری کنید، زیرا این مشکل به تشکیل سنگ کیسه صفرا کمک میکند. بعد از ساعت ۱۳:۳۰ بعد از ظهر هیچ خوراکی یا نوشیدنی به جز آب مصرف نکنید زیرا ممکن است برای خروج سنگها از کبد با مشکل مواجه شوید. نیم ساعت بعد می توانید چند تکه میوه ی تازه تناول کنید.

طعم آن قابل تحمل است امّا در صورت لزوم می توانید پشت سر آن یکی دو جرعه آب بنوشید تا اگر طعم تلخی در دهان احساس می کنید خنثی شود یا به جای آن می توانید مقدار کمی آب لیمو تازه به محلول اضافه کنید تا طعم آن بهتر شود. ساعت 10 صبح: آب میوه تازه مانند آب گریپ فروت یا پرتقال یا هر آب میوه دیگری بنوشید. ساعت 21:45: دو گریپ فروت (یا چند پرتقال و لیمو) را خوب بشوئید. یک ساعت بعد می توانید صبحانه یا ناهار بخورید امّا سنگین نباشد. در اغلب خانمها نیز بعد از یائسگی، شاهد ضخیم شدن پوست کف پا هستیم که به آن کلفتی کف پای دوران یائسگی گفته میشود.

در این مطلب شما را با فواید فوق العاده سنگ پا برای بدن آشنا میکنیم. احتمال دارد در طول شب یا ساعات اولیه صبح قدری حالت تهوع به شما دست دهد. 7- یبوست تولید نفخ میکند ، نفخ در شکم میتواند نشانه برخی بیماریها مانند آپاندیسیت یا سنگ کیسه صفرا باشد. اگر شما دارای این شرایط باشید که بر کلیه ها اثر میگذارد، ممکن است دارای نوعی از چربی به نام تری گلیسرید در خون خود باشید؛ و این چربی باعث بالا رفتن شانس شما برای داشتن سنگ در کیسه صفرا میشود.

سنگ فیروزه دارای دو نوع دارد که چنانچه در نمناک گفته ایم نوع مشرقی که رنگ آن هیچ زمان خراب نمی شود و فیروزه مغربی که بون نام دارد و رنگ آن در اثر مرور زمان تغییر کرده و به علت وجود فسفات در آن تبدیل به سبز می گردد. معدن الماس در افریقای جنوبی بصورت اتفاقی در حفره های آتشفشانی همراه با سنگ مادر آن به نام کیمبرلیت(که از لمپرویت، سنگ های مافیک سبز مایل به خاکستری لکه دار می باشد) پیدا شده است. داخل این مجراها که در فاصله یک میلیارد تا 20 میلیون سال پیش اتفاق افتاده با سرد شدن، رگه های مخروطی که دارای الماس هستند تشکیل می شود.

بعضی ها آن را با با نی پلاستیکی بلندی می نوشند تا محلول تماس کمی با زبان داشته باشد. برخی ترجیح می دهند آن را به کمک نی پلاستیکی بلندی بنوشند. اکثر افراد حالشان در این ساعت خوب است و ترجیح می دهند چند حرکت کششی سبک مثل یوگا انجام دهند. اکثر افراد در نوشیدن محلول در یک ضرب و بدون انجام کارهای اضافی مشکلی ندارند. نوشیدن را بیش از پنج دقیقه طول ندهید. بلورهای الماس از چهل و پنج میلیون سال پیش، در اعماق زمین بر اثر آتشفشانها در شرایط فشار بسیار بالا و درجه حرارت زیاد از كربن خالص با درجه بالای ۹۹ درصد تشكیل شدهاند.

الماس کولینان با وزن 3106 قیراطکه در سال 1905 میلادی کشف شد. برای بسیاری از مردم خریدن یک انگشتر الماس تنها چیزی است که شما انجام می دهید. وجود آب سنگین براي انجام این آزمایشها بسيارضروری است، زیرا دوتریم مورد نیاز برای آشکارسازی انواع نوترینوها را فراهم میکند. ساعت 19:00: در صورت نیاز می توانید یک لیوان آب خالی بنوشید. ساعت 8 صبح: چهارمین و آخرین لیوان محلول سولفات منیزیم را بنوشید. ساعت 20:00: دومین لیوان محلول سولفات منیزیم را بنوشید. حالت مطلوب این است که این محلول را سر ساعت 22:00 بنوشید امّا اگر نیاز دارید به دستشویی بروید نوشیدن آن را حداکثر 10 دقیقه به تأخیر بیاندازید.

دیدگاهتان را بنویسید